Merhabalar..

Bugün sizlere bizzat kendi yaşadığım şahit olduğum tecrübe edindiğim bir sigorta olayını anlatacağım ki bu firmadan sigorta yaptırmadan önce bir kere daha düşünün.

Yaklaşık 10 gün önce yeni bir araba aldım, arabama sigorta yaptırırken yanında ev içinde sigorta yapıyorlarmış hoşuma gitti tamam dedim sigortamızı yaptırdık.

Neyse 17 Mayıs 2019 gecesi lavaboya gittiğimde sıcak suyun akmadığını farkettim ve hemen dama depoyu kontrol etmeye çıktım. Dama çıktım birde ne göreyim. Benim güneş enerjisinin paneli patlamış ve su dışarıya fışkırıyor, neyse hemen vanayı kapattım ama depodaki su bitene kadar bekleyeceğiz başka yapacak bir şey yok çünkü.

Neyse hemen sigortacımı araştırmaya başladım ve bu doğa sigorta aklıma geldi. Cumartesi sabah yani 18 Mayıs 2019 günü doğa sigortaya ulaşmaya çalışıyorum ama nafile, araç sigortamı yapan firmayı aradım dedim böyle böyle bu doğa sigortaya ulaşamıyorum yardımcı olun.

Tama dediler biz size döneceğiz bir araştıralım. Neyse 10 dakika sonra bana dönüş yaptılar neymiş efendim doğa sigorta hafta sonu çalışmıyormuş. Mesai saatleri içerisinde ulaşmam gerekiyormuş. Ulen dedim siz ne diyorsunuz, atıyorum ben araç sigortamı yaptırmışım, gecenin bir vakti cuma günü dağın başında kalmışım çekiciye ihtiyacım var, sigortacımı arayacağım ve hafta sonu veya mesai saatleri dışındayız diye ulaşamayacağım ve hafta başına kadar yani 2-3 gün mesainin başlamasını dağ başında bekleyeceğim öylemi Pişmanlıktır, Kalkmayın) İçimden öyle bir gülme geldi ki sormayın ya hele siz bir durun 2 dakika kahkahamı atayım sonra devam edeyim. Pişmanlıktır, Kalkmayın)))


Rezilliktir doğa sigorta kesinlikle tavsiye etmem. Neyse doğa sigorta müşteri hizmetleri ile olan görümemiz devam ediyor ve dedim yol yardımı ne işe yarıyor biraz açar mısınız?

Trafik kazası yaptığınız zaman çekiciye ihtiyacınız olduğunda yol yardımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz demez mi!!c Bana bir gülme daha geldi ve telefonu kapattım.

Sanırım bu mesajımı okuyanlar ne demek istediğimi anlamışlardır. Pişman olmamak için iyi araştırın rezil olmayın.