Türkiye İş bankası Memur Personel alımı, İş Bankası kariyer açık pozisyonlar. İş Bankası KPSS Sınavı şartı olmadan memur alıyor peki memur olmak için şartlar neler başvurular nereye ve zaman yapılacak KPSS'siz memur olma şartları nelerdir hepsi haberimizde...

Türkiye İş bankası Memur Personel alımı, İş Bankası kariyer açık pozisyonlar. İş Bankası KPSS Sınavı şartı olmadan memur alıyor peki memur olmak için şartlar neler başvurular nereye ve zaman yapılacak KPSS'siz memur olma şartları nelerdir hepsi haberimizde.. İş Bankası Personel Alım Şartları, İş Bankası Memur ve Personel Alımı Kontenjan listesi ile ilgili gerekli bilgi ve detayları sizler için derledik. Türkiye İş bankası Memur Personel alımı, İş Bankası kariyer açık pozisyonlar. KPSS şartı yok…

Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde

Türkiye İş Bankasının Batman, Bitlis, Diyarbakır, Hakkâri, Mardin, Şırnak, Van, Ağrı, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Kars, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Kocaeli, Sakarya, Aksaray, Karaman ve Konya şubelerinde ve genel merkezinde müfettiş yardımcısı, sistem uzmanı, uzman yardımcısı, güvenlik görevlisi, şoför, elektrik ve makine teknikeri alımı için sınav yapılacak.

Diyarbakır Memur Alım Sınavı

İş Bankası Diyarbakır Bölgesinde yer alan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Mayıs 2015 tarihinde Memur Alım Sınavı yapılacak. Başvurular 11 Mayıs 2015 tarihi saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.

Erzurum Memur Alım Sınavı

İş Bankası Erzurum Bölgesinde yer alan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Mayıs 2015 tarihinde Memur Alım Sınavı yapılacak. Başvurular 11 Mayıs 2015 tarihi saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.

Gaziantep Memur Alım Sınavı

İş Bankası Gaziantep Bölgesinde yer alan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Mayıs 2015 tarihinde Memur Alım Sınavı yapılacak. Başvurular 11 Mayıs 2015 tarihi saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.

Kayseri Memur Alım Sınavı İş Bankası Kayseri Bölgesinde yer alan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Mayıs 2015 tarihinde Memur Alım Sınavı yapılacak. Başvurular 11 Mayıs 2015 tarihi saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.

Kocaeli Memur Alım Sınavı

İş Bankası Kocaeli Bölgesinde yer alan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Mayıs 2015 tarihinde Memur Alım Sınavı yapılacak. Başvurular 11 Mayıs 2015 tarihi saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.

Konya Memur Alım Sınavı İş Bankası Konya Bölgesinde yer alan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 17 Mayıs 2015 tarihinde Memur Alım Sınavı yapılacak. Başvurular 11 Mayıs 2015 tarihi saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır. İş Bankası yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada sınava tabi tuttuğu adaylardan her iki aşamada da başarılı olanları ilan metninde belirtilen yerlere memur pozisyonlarında görevlendiriyor.4 yıllık üniversite mezunlarının başvuru yapabileceği pozisyonlar için hangi bölüm mezunlarının başvuru yapabileceği hakkındaki bilgiye ilan metinlerinde genişçe yer verilmiştir.