Para Kazandıran Taşlar
kısmet taşı nedir
Burçlara göre taş seçimi yapmak yanlış ve sakıncalıdır. Böyle bir tercih, kullanıcıya ciddi zararlar da verebilir. Taş seçimi yaparken 20'den fazla unsur kullanabiliyoruz.
Şifalı taşları kullanma amacınızdan ve şifalı taşlardan beklentilerinizden hareket ederek, size özel taş veya taşları belirlemek için bizi arayabilirsiniz.

Çok kıymetli Sibirya Kehribarıdır. Çapı ortalama 1,5 cm ile 2 cm kadardır. Ruhsal sağlığı korur, melankolik ruh halini önler. Ortamdaki olumsuz havayı emerek yok eder. Negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirir ve rahatlama hissi verir. Çakraları olumsuz enerjiden temizler. Bademcik hastalığını iyileştirir. Psikolojik takıntılara karşı iyi gelir. Yaşamın bir yük olduğunu düşündüğünüz ve sorumluluklar altında ezildiğinizi hissettiğiniz anlarda, şifa yüklü enerjisiyle sizi canlandırır. Yaşamın güzel yanlarını fark etmenizi ve böylece içinizin neşeyle dolmasını sağlar. Fazla elektriğin dışarı atılmasına yardımcı olur. YÜZYILLARCA PARA TAŞI OLARAK BİLİNİR VE KULLANILIR. PARA KAZANMAYLA İLGİLİ, TAŞIYAN KİŞİDEKİ BÜTÜN DÜRTÜLERİ HAREKETE GEÇİRİR. TÜCCARLARIN MASALARINDA, KASALARINDA VE KESELERİNDE BU TAŞLARININ OLMASIYLA ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ALDIĞI HERKES TARAFINDAN BİLİNEN BİR GERÇEKTİR. BU TAŞIN ÇOK ÖZEL KULLANIM ŞEKLİ, TAŞ ALIMINDAN SONRA AYRICA VERİLİR.