1 kasım seçimlerine sayılı günler kala siyasi parti başkanları seçmenlere vaatlerini sıralamaya başladı. Nede olsa bir çoğu 2 kasımda unutulacak. Başbakan: Vereceğiz
Verirler tabii sıfır risk işte onlardan biride Ak parti vaatleri arasında polise 3000 ek gösterge vereceklerini söyledi başbakan Ahmet DAVUTOĞLU.
Peki bu 3000 ek gösterge polise ne getirisi olacak?
cevap verelim hiç bir getirisi olmayacak. Polis çalışırken şartların düzeltilmesini istiyor. Çünkü emekli olduktan sonra emekli maaşını yiyecek zamanı olmuyor hemen hakkın rahmetine kavuşuyor. Çünkü adamın ömründen ömür alıyor o meslek.
Zor kardeşim çok zor sen polise bugün hakkını vermezsen oda tepkisini en fazla sandıkta gösterecektir ki mutlaka gösterecektir onlarda.

Polis 7/24 görevi başındayken şehit oluyor, gazi oluyor, hanımının doğumunda yanında olamıyor, çocuğunu hastaneye bile götüremiyor yahu adam senelik iznini bile kullanamıyor siz neyin kafasını yaşıyorsunuz.

Dalga geçer gibi 3000 ek gösterge Vereceğiz diyorsunuz. Gerçekten şaka gibisiniz resmen koskoca teşkilat ile dalga geçiyorsunuz.

Allah'tan ümit kesilmez belki başbakan durumu düzeltir de polisimiz de özlük haklarına kavuşur.