Pegasus havayolu şirketleri yurt içi ve yurt dışı uçuşları olan kaliteli firmalardan birisi durumunda. Ara sırada olsa rötarlar olsa da firmayı kullananların memnun kaldıkları sık sık dile getirilmektedir.

Bende dün İzmir-Adana seferine bindim ve Adana'ya geldiğimde bagajımı aldım ve bagajımın üstüne ne olduğunu bilmediğim sıvı bir maddenin dökülmüş olduğunu farkettim ve pek önemsemedim. Evde silerim geçer diye düşünmüştüm. Eve geldiğimde nemli bir bezle silmeye çalıştım ancak sıvı madde geçmedi.

Bende Pegasus Havayolları müşteri hizmetlerini aramaya karar verdim ve internette bunların telefon numaralarını araştırmaya başladım. Bir numara denk geldi 0888 228 1212 aradım ve sekreter uyarısı ile bir şok yaşadım. Neymiş efendim bu numarayı aramanın dakikası 1,5 TL olarak ücretlendirilirmiş.

Başladım farklı bir numarasını aramaya ve Pegasus Müşteri hizmetlerinin ücretsiz telefon numarasını buldum buyrun sizlerde aşağıda vereceğim numarayı ücretsiz olarak (normal operatör ücreti alınabilir) arayabilirsiniz.

PEGASUS MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜCRETSİZ TELEFON NUMARASI: 0850 250 02 24