Bedava facebook kupon kodu, facebook kodu nasıl alırım, face kupon bedava, face reklam kuponu bedava, ücretsiz face reklam kupon kodu alma yöntemi işte..

Bir çok facebok kullanıcı sayfaları için facebook ta reklam vermektedir. Bunun yanında ödeme için genellikle kredi kartı ödemesi alan facebook reklam kupon kodunuda kabul etmektedir. Ancak facebook reklam kupon konudu nereden alacağını bilmeyen bir çok kullanıcı vardır. İşte sizlere face kupon kodunu ücretsiz nereden alacağınızı burada açıklayacağız.

Reklam kuponu, Facebook reklamlarınız için bir ödeme biçimidir. Kuponları, Facebook'un diğer sitelerle veya şirketlerle yaptığı işbirlikleri aracılığıyla veya çeşitli zamanlarda sunulan promosyonlardan alabilirsiniz. Hesabınızda reklam kuponu varsa, reklam ücretleri öncelikle kupondan çekilir. Kuponu harcadığınızda veya son kullanma tarihi geçtiğinde reklam ücretleri kredi kartınızdan çekilir.
Facebook reklam kuponlarını facebookmail.com adresinden e-posta yoluyla alabilirsiniz. Kupon, e-posta üzerinden veya Facebook’un çevrimiçi reklam sistemi üzerinden etkinleştirilebilir. Bu reklam kuponu Facebook'ta reklam vermek için kullanılabilir. Facebook reklamları için kuponlar, zaman zaman özel promosyonların parçası olarak dağıtılır.
Şimdilik Facebook'tan kupon satın almanın veya talep etmenin mümkün olmadığını unutmayın.