Pubg çıktığı günden bu yana milyarlarca oyunseverin kalbini kazanmayı başarmış harika bir savaş oyunudur. Saatlerce oynasanız bıkmayacağınız bir oyundur Pubg. Ancak zaman zaman sinir katsayılarınızı tavana çıkarsa da asla vazgeçemeyeceğimiz oyun olmuştur pubg.

Şüphesiz sizlerde tadını alınca bırakamayanlardansınız değil mi? O halde gelin bu oyunda nasıl başarılı olabiliriz onları tartışalım ve hileleri nelermiş biraz bilgi alışverişinde bulunalım.

pubgmobile-hileli-apk.jpg

Pubg oyununda ekibiniz çok önemli, mesela ben,im başıma gelen en ilginç olaylardan birisi, ekipte 4 kişiyiz arazide ilerlerken araba bindik diğerleri indi ben arabada kaldım, tam bende aşağı ineceğim ekipteki veletin birisi çıkardı el bombasını bana attı ve orada öldüm. El bombasını atmadan önce konuşuyor gavat birde dur şuna ne yapacam bak şimdi diyor pimi çekip üstüme atıyor kaçmaya fırsatım bile olmadı.
O yüzden pubg oynamadan önce ekibinizi iyi seçmenizi tavsiye ederiz. Yoksa bir kaç velet yüzünden sinir katsayılarınız yine zıplamasın.

Değerli arkadaşlar pubg hilesi deyince bir çok arkadaş çıldırırcasına saldırıyor, seviniyor, yok öyle ahım şahım bir hilesi bu oyunu.
Ha var hilesi varda siz nasıl kullanacaksınız o hileleri, en başta android 6 sürüm telefon lazım onun için var mı elinizde android 6 sürüm telefon yok. Olsa bile güncelleme asla yapmayacaksınız ee ne işe yarayacak oyun kasıp duracak, iki hile yapalım derken oyunun zevkini kaçıracaksınız. Değdi mi hileye bence değmedi adam gibiş girinm oyununuzu paşalar gibi oynayın vurun kırın ölün öldürün heyecanı anı yaşayın kardeşim bırakın her işte kolaya kaçmayı.

pubg-mobile-wall-hack-hilesi.jpg

Azıcık mücadele etmeyi bilin, ne bu her şeyde kaçamak işler olaylar hileler vs. Haydi selametle kalın sizleri seviyoruz.