Bilgisayar, tablet ve telefon kullanımının çok yaygın olarak kullanıldığı şu nesilde istenmeyen bazı olayların da karşımıza çıkması an meselesi. Bu sorunlar mı diyelim olaylar mı diyelim artık nasıl isterseniz öyle yorumlayabilirsiniz, bu teknolojik cihazlara genelde fotoğraflarımızı, dosyalarımızı atıyoruz ve zamanı geldiğinde buradan alarak kullanabiliyoruz.

Bir gün bir bakıyorsunuz ne dosyalarınız kalmış, nede fotoğraflarınız. Hepsinin yerinde yeller esiyor ve sizi bir titreme alıyor, ardından kocaman bir sinir küpüne dönüşüyorsunuz değil mi? Dosyaları, Fotoğrafları Getirmenin

Panik yapmayın sizlere önereceğimiz program ile bilgisayar veya tablet veya telefon her neyse işte fabrikadan çıktığından bu tarafa ne yüklendiyse her şeyi kurtarma imkanı veren programı sunacağım.

Bundan sonra hiç bir dosyanız, resimleriniz, belgeleriniz kaybolmayacak. İşte sizlere silinen Dosyaları, Fotoğrafları geri getirmenizi sağlayacak program Recuva programı.

Programı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra tabletiniz, telefonunuz yani hangi cihazınızda arama yapacaksanız onu bilgisayara bağlayın ve kurduğunuz recuva programını çalıştırın, ardından seçenekler kısmından taranacak olan cihazı seçin, bu arada aradığınız belge bilgisayarda ise programı direk çalıştırın ve size her şeyi getirsin.

Aynı şekilde tablet, telefon veya daha farklı cihazlarınızda kaybettiğiniz belgelerinizi, fotoğraflarınızı aynı bu yolu izleyerek rahatlıkla bulabilirsiniz.

Şimdiden hepinize kolay gelsin. Program ile ilgili sorun yaşarsanız ki kesinlikle yaşamayacaksınız ama yinede konumuz altından tüm sorularınıza yanıt vereceğiz.

Piriform_Recuva_Screen.jpg