Xperia Satışa Çıktı!

Her geçen gün gelişmekte olan teknolojiyi göz önüne alırsak Sony adından Xperia modelleriyle oldukça fazla söz ettirmeye başladı. Yeni çıkardığı modeli Sony Xperia Z2 modelinde yeni özelliklere ve tasarıma önem gösterdiğini bu ürünüyle belli etmiş oldu. Cep telefonu piyasasında oldukça inişli çıkışları yakalasada bu ürünün özellikleriyle isminden oldukça söz ettireceğe benziyor.

Z2 Sony Xperia cihaz niteliklerinde çok iddialı olduğunu gösteren Sony piyasada düşen yerini geri kazanabilecek gibi gözüküyor. İleri teknolojide çıkan parçalarda özellikle birisi var ki oldukça fazlasıyla dikkat çekiyor. Kamerası 20.7 Mp kamerasıyla müşterilerini fazlasıyla şaşırtan Sony bu özellikte fazlasıyla iddialı duruyor. Fotoğraf çekmeyi seviyorsnız ve çokça fotoğrafınız olsun istiyorsanız bu cihazın kamerasıyla güzel anılarınızı yakalayabilirsiniz. Xperia Z2 sırf kamerasıyla değil ekran boyutu olarak da kullanıcılarına oldukça fazla seyir hali verecek gibi duruyor. 5.2" inç ebatındaki Full HD TRILUMINOS görüntüsüyle kullanıcılarına fazlasıyla görüntüler sağlıyor. Çekimlerinde 4K çözünürlüğüde sağlayan cihazda hemen hemen son teknoloji olarak yok yok gibi gözüküyor. Bu ürünün hedefi Sony Xperia ismini müşterilerinde kalıcı olarak isminin kalmasını sağlamak olsa gerek. Cihazın satışında Avea liderlik etmekte olup, kampanyalarında, tarifelerinde ve paketlerinde oldukça satmakta ısrarlı görünmekte. Ürünün kalitesiyle ilgili bir önceki ürünü kullananlar tarafından tespit edilen su geçirmez özelliği ve sağlamlığıyla ilgili bilgilere ulaşılabilir. Akıllı telefon içerisinde uzun bir zaman yer edinecek gibi duran bu ürün için Sony oldukça fazla çaba sarfetmiş ve üzerinde ki kullanımı hakkında birden çok deneyim sağlamışlar.

Ürüne sahip olanlar dilediği gibi 20.7Mega Pixel kamerasıyla çok canlı ve kaliteli fotoğraflar çekebilir, 4K teknoloji ile oluşan video desteği kaliteli videolar çekebilir ve ekran kalitesi büyüklüğüyle seyrine doyamadığınız filmlerinizi dizilerinizi izleyebilirsiniz. Adından uzunca zaman söz ettirecek olan Z2 Sony Xperia için yaşayacağınız tecrübe sonucu vazgeçilmezliğini anladığınız zaman kullanım keyfi daha çok olacaktır.