Avea İletişim Merkezlerinde

Sense 6 ile teçhizatlandırılan One M8, tek parça metal gövdesi ve ayrıca Akıllı Sensör Hub’ı ile tüketicilerin ihtiyacını tahmin ederek günlük faaliyetlerini kolaylaştıran Motion Launch özelliğini kullanmaktadır. HTC M8, yeni ikili kamera teknolojisiyle profesyonel ve yaratıcı kamera kalitesiyle anları kaydederken, BoomSound ile cep telefonlarda ki yeni ses kalite standartlarını tekrar belirliyor.

Tasarım ve kalitede bir dönüm noktası olan yeni HTC M8, daha göze hitap eden ancak ulaşılabilir bir görüntü için yeniden ustalıkla şekillendirilmiş gövdesiyle göze hitap ediyor. Kibar, yüksek kaliteli ve dayanıklı gövdesi tek parça metal 5” Full HD ekranı kapsarken, kenarlara doğru da ufalıyor. Bu da daha pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

2300 Mhz dört çekirdekli Krait CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve entegre LTE’ye sahip yeni One M8, en yeni Android versiyonu olan Kitkat mobil işletim sistemiyle destekleniyor. Yeni One M8 yepyeni HTC Sense 6 ile beraber geliyor. Açık bir şekilde ve daha nitelikli görüntü sunması amacıyla tamamen baştan yapılmış olan HTC Sense 6 kişiselleştirililebilen ve cesur renk temalarına yer veriyor ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Yeni bir heyecanlandıran görünümler yapabilmek için farklı etkinlik yerleri arasında bulunan galeri düzenlemesini öncelik olarak atayan Sense tasarlayanlar One M8’de belirli bir objeyi gösteren tüm fotoğrafları sezgisel olarak tek bir albüme taşıyan, görsel bir search bar bulunduran Image Match’i de kullanıcıya sunuyor. Son olarak ağır çekim modunu da bünyesinde bulunduran yeni HTC One M8, bu fotoğraf modu ile high Defination niteliğinde ağır çekim videolar çekmenizi ve önce ki zamanlar da çektiğiniz videoları istediğiniz özellikleri katarak yavaşlatmanızıda sağlıyabiliyor. Yeni olan bu özellik de çektiğiniz videolarınıza daha imtiyaz duygularınıza hitap edebilmenizi ya da istediğiniz anları ön plana çıkarmanıza imkan veriyor.

Avea aboneleri faturalı ya da faturasız sahiplerine aylık-50 TL ek fiyatla sahip olabilirsiniz.