Havacılık İngilizcesi Eğitimleri

Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki kavram karmaşasında, öğrenim esnasında karşılaşılabilen karmaşayı ve bunun yanında istikrarsızlığın gösterdiği etmenleri aradan çıkarmak amacıyla bir program sunarak İngilizce dilini öğrenmek isteyen öğrencilere programlı çalışmayı göstermek istemektedir.

İlk başta tercih ettiği sektör mensuplarının etkilerine dair yapılacak programların akışı, ihtiyaçları olumlu tepkiler alan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, doğru devam ettiği yolda ilgili şirketlerin yabancı dil öğreniminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Öğretim için devam ettiği kurumda farklı bölümlerde öncelik tercih haline üst düzeyde devam ettiği eğitimler, şahısa özgü programlama eğitimleri yahut en fazla dört kişilik şubelerde verilen öğretimler temel düzey İngilizce'dir.

AEC Dil Okulları; eğitim farkıyla, öğrenim aşamasındaki kişilere enson düzende yabancı dil gelişimlerini en iyi şekilde sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla eksik kalan her bilgiyi vermektedir.

İngilizce öğrenim süresi zarfında uzman bir eğitim kadrosu tarafından, İngilizce eğitiminde başarının en baş etkenin öğretmen olduğunun bilincinde olan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, bu doğrultuda özverili ve sorumlu bir tutum izlemektedir. Kişilere ve kurumlara özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaç edinen Avitaion English Center Dil kursları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

Avitaion English Center Dil Okulları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ‘12 Tüketici Kalite Ödülü gibi ödülleri alarak verdiği eğitimlerin sağlamlık ve kalitesini belgelendirmiş ve ayrıca Yabancı Dil Kursu sektöründeki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını kanıtlamıştır.