Türk Voleybolunun ünlü ismi Neslihan Demir Gürler kariyerini noktaladı. Ünlü voleybolcu kariyerini noktaladığını kameralar önünde açıklarken gözyaşlarına hakim olamadı. uzun süre ağlayan voleybolcu herkesten hakkını helal etmesini isteyerek kendisi de kimde hakkı varsa helal olsun dedi. Ünlü bir sanatçını kendisinin evli olduğunu bilmeden evlilik teklif etmesi ile tanınan Neslihan daha sonra voleybol severlerin kalbinde taht kurmayı başardı. Güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakan Neslihan Demir Gürler'e sosyal medyada destke mesajları yağıyor.

ERGÜN K.: SENİ ÖZLEYECEĞİZ MÜTHİŞ SMAÇÖR NESLİHAN
KIZIL ELMA: Şans Yanında Olsun Hep gül hemi
ADALET: harika bir sporcu Allah daima yanında olsun
DELİKANLI HOROZ: Voleybolda EYS nedir seninle öğrendik NESLİHAN.Demekki o kadar güzel şeyler yaşatmışsınki 1 tane kötü yorum ve beğenilmeyen yazı yok demekki iyi olanlar hep iyi olarak anılacaktır umarım camiadan ayrımazsın GÜZEL İNSAN
BEŞİKTAŞIM: allah yolunu acık etsin neslihan voleybolu seninle tanıdım bize sevdiren de senin gibi degerli sporculardı. . . hakettiğin degeri inşaallah bundan sonrada görmeye dewam edeceksin seni büyük camialarda antrenör olarak görmeyi isteriz . . . yolun acık olsun. .
LAZCAZ: Çok güzel bi kızdı. Bilenler bilir maçını izlemek için 15 sene önce Aski spor salonuna Ayvalidan yürüyerek maça giderdik.
FENERBAHCEMMMM: Yolun acik olsun neslihan kardesim senin gozyaslarin kalbinin gonlunun nekadar guzel oldugunun kanitidir rabbim ailenle omurboyu saglikli yasamayi nasip etsin kardesim Sen Turk veleybolunun hanim efendiliyinle efsaneleri arkasindaki yerini aldin yolun acik olsun
SON OSMANLI: Türk voleybolunda taktir ettiğim ender insanlardan birisidir. Zevkle izlerdim maçlarını. Allah bundan sonraki hayatında kolaylıklar versin. Emekliliğin tadını doya doya çocuklarıyla eşiyle birlikte geçirmeyi nasip etsin.